Блог "Gav-Gav" ua

НАТУРАЛКА vs НАТУРАЛЬНИЙ КОРМ

Існує дуже багато думок користувачів на різних ресурсах про натуральний корм.
Яловичина від Гав-Гав
Яловичина — відмінне джерело білка, що містить всі незамінні амінокислоти, необхідні собакам.

— Одні впевнені, що, купуючи м’ясо і субпродукти їх потрібно варити.
— Другі впевнені, що тільки м’ясом годувати не можна, потрібно додавати крупи й варити каші.
— Треті впевнені, що вони годують сирим кормом і у них виникла алергія, причину виникнення якої ніяк не можуть виявити.
— Четверті годують борщем і супами.
Одні задоволені, інші вже скаржаться на здоров’я, відвідали ветеринара, і він порадив лікувальний промисловий корм і все.


РОЗБЕРЕМО СУТЬ ГОДУВАННЯ СОБАК, ЛОГІКУ І ПІДХОДИ

Для собаки корм це продукт, який може вгамувати його голод. Тому в основному собаки всеїдні та готові з'їсти все, що їм пропонують. Правда з часом смаки змінюються, і собака може відмовитися від корму, який їй подобався. Але це, повірте, не з того, що вона стала гурманом.

Як у людей, так і у собак протягом життя смаки та потреби змінюються. Просто людина може сказати про це, пояснити, чого вона хоче або не хоче, а собаки показують це своєю поведінкою. Оскільки заведено вважати, що собака зростає в 7 разів швидше людини, то ці зміни для нас особливо помітні. Ми бачимо, що, наприклад собака відмовилася їсти корм, який вона поїдала з апетитом вже рік. А зараз його мозок диктує, що цей продукт не потрібно їсти, і він відмовляється приймати їжу.

На багатьох форумах, в групах соціальних мереж поголовно спостерігається олюднення собак.

Багато хто думає, що собакам в корм потрібно додавати різноманітні добавки, які будуть надавати смак м’ясу або солити. І супроводжують ці свої переконання тим, що ось вовки ж в лісі шукають і облизують сіль, значить собаці теж потрібна сіль в їжу.

ТУТ НІБИ Й ПОЧИНАЮТЬСЯ ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ!

З одного боку, коли ми стверджуємо, що собаки — це сімейство собачих, як і вовки, і їм потрібна сира їжа, оскільки в тому ж лісі, де вони «шукають сіль», їм ніхто не варить це м’ясо і субпродукти. З нами не погоджуються і твердять, що потрібно варити та солити …
З нами сперечаються так само власники собак, які впевнені, що «Гречка наше все!»
Ніхто, в тому ж лісі їм каші не варить і не пропонує рис, гречку або сочевицю.

На жаль, є схожі думки ветеринарів, які так можуть заплутати, що мало не здасться.

Реальний випадок -запитання від ветеринара:
— А чому ви не додаєте крупи в корм собаці, адже їй потрібні вуглеводи?
Відповідаємо:
— Та порція вуглеводів, яка необхідна собаці, вона отримує з овочів, насіння гарбуза та льону, які присутні в наших сетах. Ми не чули про такі випадки, коли вовк вийшов на ячмінне поле і скосив половину врожаю. Але дуже багато випадків, коли вовк відчув здобич і може пасти її протягом довгого часу, поки не зловить.

Баранина і субпродукти
М’ясо баранини вважається гіпоалергенним і екологічно чистим продуктом


ЧОМУ ВЕТЕРИНАРИ РЕКОМЕНДУЮТЬ СУХІ КОРМА

Тут декілька причин:
  1. Великі корпорації, які виробляють корми для тварин, спонсорують навчання майбутніх ветеринарів. Виділяють бюджети клінікам. Це бізнес — тому їх вкладення повинні окупитися. І виходить — ветеринар, який зобов’язаний своїм навчанням корпорації, повинен надалі рекомендувати їх корм.
  2. На скільки б це жорстко не звучало, але лікарю вигідно, щоб пацієнт завжди хоч трішки, але хворів. І якщо міркувати логічно, то виходить індустрія виробників промислових кормів поглинула ветеринарію і ветеринар, рекомендуючи певний корм, знає, що в майбутньому ви повернетеся з якоюсь проблемою до нього.
  3. Ветеринарові легше рекомендувати готовий корм і не морочитися з натуральними продуктами, бо це більш тривалий процес. І він дуже добре розуміє, що дзвінки та повідомлення про стан вихованця будуть надходити йому. А при сухому кормі, якщо корм не підійшов або спричинив наслідки, то найпоширеніша відповідь: — Значить вашому вихованцеві не підходить цей корм, спробуйте інший, наприклад …


ПІДХІД ВЛАСНИКІВ СОБАК

Багато власників собак закуповують обрізки м’яса і субпродукти, щоки, вуха і впевнені, що годують собаку натуральним кормом. В той самий час стверджують, що їх собака — член сім'ї.

ЯК ЖЕ МОЖНА КУПУВАТИ ДЛЯ ЧЛЕНІВ СІМ'Ї ДРУГОСОРТНІ ПРОДУКТИ І ГОДУВАТИ ЇХ ЦИМ?

Як тільки мова заходить про натуральні продукти для собаки, всі починають економити. А купити холістік корм, який можна порівняти в ціні з натуральним раціоном — це можна.

Так, якісний натуральний корм дорожче ніж всі промислові корми. Як і для людей їжа з якісних продуктів дорожче, ніж порошкові обіди.

Яловичина від Гав-Гав
Яловичина багата мінералами марганцем, селеном і калієм, а також вітамінами групи B, які покращують засвоєння білків, жирів і вуглеводів.


ЯКІСТЬ КОРМА ВПЛИВАЄ НА ПРОБЛЕМИ З ПОВЕДІНКОЮ

Доведено багатьма фахівцями, що білок з сирих джерел знижує ймовірність проблем з поведінкою. Оскільки білок використовується як джерело енергії, то приймання його у сирому вигляді викликає необхідність перетравлювати білок, що призводить до більш стабільної енергії та меншим викидам.


ПРИ ГОДІВЛІ СИРОЮ ЇЖЕЮ БІЛЬШІСТЬ ВЛАСНИКІВ СОБАК ВІДЗНАЧАЮТЬ

Ø Більше блискучу шерсть і більш здорову шкіру
Ø Збільшення м’язової маси та чистіші зуби
Ø Поліпшення життєздатності та нервової системи
Ø Чисті та білі зуби
Ø Відсутність запаху з пащі
Ø Чисті вуха
Ø Підвищення продуктивності та витривалості

М'ясо індички від Гав-Гав
Індичка — нежирне м’ясо, є багатим джерелом вітамінів і мінералів


ГРАТИ В ДОВГУ ЧЕСНО, ВИГІДНО

Ми не хочемо прикрашати та перебільшувати, то, що ми створюємо. Сети, які ми готуємо виключно з м’яса, яке ми спокійно забираємо додому для наших діток.

Потрібно розуміти, що якщо вихованець з малого віку харчується хорошою, збалансованої їжею, то імунітет у такого вихованця вище, м’яка і блискуча шерсть, здорові й білі зуби (без нальоту), продуктивність і витривалість теж набагато вище.

В результаті собака щаслива і готова дарувати гарний настрій Вам!

Серед нас дуже багато людей харчуються правильною, здоровою їжею і займаються спортом, отже рідше хворіють і менше відвідують лікарів. Так, вони витрачають більше коштів на якісні продукти, але не на ліки та лікування. Так само й у наших вихованців, якщо їх годувати правильно і давати відповідні фізичні навантаження, то як наслідок вони будуть здоровими, а Ви заощадите на відвідуванні ветеринарних клінік і лікуванні.

Потрібно визнати, що собаки, які харчуються видовим сирим кормом, не застраховані від походу в ветеринарну клініку. Але в той самий час потрібно знати та розуміти:
  1. Як складати збалансований раціон?
  2. Які продукти вибрати?
  3. У якому співвідношенні один до одного їх змішувати?
  4. На які шматочки нарізати?
  5. Як їх заморожувати?
  6. Як розморожувати?

Тільки після відповідей на всі «ЯК?» і багато іншого, можна бути впевненим, що раціон підходить для даного вихованця.
Але знову ж таки не можна бути критичними до вихованця. Собака живий організм і в неї можуть бути алергії на траву, хімію або інші подразники. Та ж застуда, при якій може бути й нетравлення, і рідкі екскременти, і блювота. Спілкування при прогулянці з іншими вихованцями, які можуть бути переносниками якоїсь хвороби. Все як у людей.

Морська риба від Гав-Гав
Рибний сет — джерело необхідних для росту і здоров’я жирних кислот омега-3.


ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ПРО СИРОЇДІННЯ

В основному рекомендується годувати вихованця натуральним, м’ясним, збалансованим раціоном.

Баранина, курка, риба, яловичина — це джерело білка. Основна задача білка в раціоні собаки — забезпечення росту, будова та розвиток організму, допомога імунній системі й багато інших важливих функцій.

Тому джерело і якість білка мають велике значення. Вживання білка з сирих продуктів по ряду причин більш корисне в порівнянні з обробленими продуктами.

Правильне харчування може допомогти вашій собаці уникнути харчову непереносність, алергії або підвищену чутливість, а також допомагає вашій собаці уникати канцерогенних речовин, що викликають рак.
ПРО ГОДУВАННЯ