+38 067 880 60 90
+38 073 880 60 90

ДОСТАВКА НАТУРАЛЬНОЙ ЕДЫ ДЛЯ СОБАК
Заказы по телефону с 10:00-18:00
Доставка работает с 10:00-20:00

натуральный корм для собак

Найчастіші помилки при годуванні собаки

ошибки при кормлении
Наші помилки – їх нездоров'я. Головне і найбільше зло походить від нашого незнання. Навіть самий люблячий господар може оступитися. Тому ми розповімо вам про найчастіші помилки при годуванні наших малюків.

Підгодовування з хазяйського столу

Складно встояти, коли два маленьких очка благають у тебе "ласощів" зі столу. Господар думає: "Що буде від одного шматочка?" Але проблема в тому, що де один, там два і три.

Якими можуть бути наслідки?

  • ожиріння, а як наслідок захворювання внутрішніх органів;
  • отруєння;
  • звичка підбирати продукти з землі.

Годування шкідливими продуктами

Собака не порося. Собака – хижак, і її організм генетично не пристосований до продуктів з нашого стола.Часто господарі чотириногих припускаються помилок при годуванні вихованця, дозволяючи йому вживати солоні, перчені, копчені й солодкі продукти. Годування шкідливими для собаки продуктами, як і в першому випадку, завдають непоправної шкоди здоров'ю і розвитку серйозних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Змішане харчування

Не можна змішувати сухий корм та натуральні продукти. Підгодовування собаки сухим кормом при натуральному годуванні, і навпаки, може призвести до надлишку вітамінів і мінеральних речовин в організмі тварини та порушення роботи підшлункової залози.

Порушення балансу харчування

Якщо ви годуєте собаку натуральною їжею, треба підібрати збалансований раціон харчування тварини. Головні компоненти такого раціону повинні бути підібрані виходячи з ваги, змісту та віку чотириногого.

Багато їжі не буває

Перегодовування дуже шкідливо для собаки. Воно може призвести до ожиріння. У такому випадку все основне навантаження лягає на скелет. Це призводить до розвитку захворювань суглобів і серцево-судинної системи, порушення функції печінки й жовчного міхура.

Різка зміна раціону харчування

Різка зміна раціону харчування або перехід з одного виду корму на інший можуть призвести до розладу шлунку і захворювань шлунково-кишкового тракту.

Відсутність графіка годування

Відсутність чіткого графіка годування призводить до того, що у тварини порушується розпорядок дня.

Занадто холодна або гаряча їжа

Собака не може, як людина остудити їжу безпосередньо в роті, вона заковтує її відразу. Це може призвести до опіків, пошкодження зубної емалі та виникнення гастриту.

Ігри після годування

Активні фізичні навантаження за годину до і після їж протипоказані. Це може призвести до завороту кишок.

Годування і напування збудженої та захеканої собаки

Тварина може просто вдавитися, тому це недопустимо.

Надмірне захоплення вітамінно-мінеральними добавками

Деяким господарям собак весь час здається, що їх вихованець не в повній мірі отримує всі необхідні поживні речовини. Вони починають давати тварині всі вітаміни поспіль. Надлишок вітамінів не менш згубний, ніж їх недолік.

Якщо ви спробуєте по максимуму врахувати всі рекомендації, то ваш приятель завжди буде здоровим.

Пам'ятайте: ми відповідаємо за тих, кого приручили!Не пропустите все интересное. Подписывайтесь на нашу рассылку!