+38 067 880 60 90
+38 073 880 60 90

ДОСТАВКА НАТУРАЛЬНОЙ ЕДЫ ДЛЯ СОБАК
Заказы по телефону с 10:00-18:00
Доставка работает с 10:00-20:00

натуральный корм для собак

Отруєння собак догхантерами

отравление собак
Насьогодні "кроваві" догхантери - явище досить поширене. А у великих містах досягають катастрофічних розмахів. Як помирають собаки при отруєнні жахливе видовище, нікому не побажаєш побачити і пережити ті страшні муки. Так як же захистити свого улюбленого вихованця від подібної ситуації? Як надати першу допомогу, якщо це все-таки сталося?

Способи отруєння
Догкілери полюбляють здійснювати свої злодіяння і залишатися при цьому непоміченими. «Ласощі» розкидають в місцях найбільшого скупчення бездомних собак: поруч зі смітниками, сміттєвими баками, гаражами, в парках і скверах, біля дитячих майданчиків і навіть в спеціальних місцях для масового вигулу собак. Вони розуміють, що далеко не всі знають, що робити коли у собаки отруєння.

Наступний спосіб догхантери також вважають досить дієвим, тому що всі собаки по своїй суті мисливці і моментально реагують на рухому ціль. Вони підходять до зграї собак і кидають «ласощі».

Ну а третім способом користуються особливо жорстокі, що не бояться розправи і впевнені в своїй правоті і безкарності.

Знаючи можливі способи і «улюблені» місця догхантерів, вам буде простіше запобігти біді і одразу виявити ознаки отруєння у тварини.

Препарати і отрути, якими догхантери труять собак
Ізоніазид - це лікарський препарат в таблетках, який застосовується для лікування туберкульозу у людини. Для людей цей засіб - ліки, а ось для собак - смертоносна отрута.

Якщо собаку отруїли ізоніазидом

Ознаки отруєння: млявість, втрата координації, судоми, піна з рота проблеми з диханням
1
Очистити шлунок
(викликати блювоту)
З моменту, як собака щось з'їла у вас є всього 2−3 хвилини
Влийте в пащу собаки розчин:30 мл перекису водню 60 мл води
Готовий розчин брати з собою на прогулянку
2
Зробити укол

Негайно вколіть ВІТАМІН В6 (Піридоксин)
З моменту отруєння у вас є 10−15 хвилин
Коліть внутрішньовенно або внутрішньом'язово
Дозування: 1 мл В 6 на 1 кг ваги тварини
3
Відвезти до ветклініки

Негайно відвезіть собаку в найближчі ветеринарні клініки.
На це у вас є 25−30 хвилин з моменту отруєння
крысиный яд
Щуряча отрута

Не «полюбляють» догкілери цей препарат тому, що знають через який час проявляться ознаки отруєння собаки. Речовина діє досить повільно, симптоми очевидні, і у тварини є великі шанси на одужання. А варварам це не до смаку, вони воліють бачити як помирає собака.
Якщо собаку отруїли щурячою отрутою
Ознаки отруєння: слабкість відсутність апетиту, кровотеча звідусіль, проблеми з диханням
1
Очистити шлунок
(викликати блювоту)
влийте в пащу собаки один з перерахованих раствовор:
 — соляний розчин (2 ч.л. на склянку води
 — розчин перекису водню в співвідношенні 1: 2 (30 мл перекису водно 60 мл води)
-раствор марганцовки (розового оттенка)
2
Зробити укол

Вколіть внутрішньовенно ВІТАМІН К
 — К1 (Конакнон)
Дозування 1мл. На 2 кг ваги
-К2(Викасол) небезпечною. Дозування:1−2мг активної речовини на 1 кг ваги.
Препарати можно купити в кожній аптеці
3
Дати абсорбент

Дайте ентеросгель або смектуВІДВЕЗТИ ДО ВЕТКЛІНІКИ
Атропін. Сам по собі не є отрутою. Але передозування якого може привести до летального результату. Симптоми: звуження або розширення зіниць, поява судом, прискорення серцебиття, задишка, сухість слизових, зміна зору і координації рухів. Все що ви можете зробити, це промити собаці шлунок і викликати блювоту. А далі, терміново до лікаря!

Дигоксин. Основна діюча речовина дигоксину — дигіталіс. Симптоми отруєння: загальна слабкість, нудота, блювота, діарея, зниження гостроти зору, дезорієнтація в просторі, порушення серцебиття аж до зупинки серця. Чи можна давати собаці вугілля при отруєнні? Це як раз той випадок, коли воно пропонується, як абсорбент, після промивання шлунка. Негайна доставка в ветеринарну клініку.

Цианід — це найнебезпечніша отрута як для чотириногих, так і для людей. Тому, цією отрутою користуються самі «сміливі» або ж божевільні догхантери, що мають за задоволення дивитися як помираю собака від отруєння цією речовиною. Які симптоми при отруєні цианідом?Отруєння супроводжується запамороченням, задишкою, блюванням, слинотечею судоми, нетримання, почервоніння шкіри і слизових, параліч. Перша допомога при отруєнні цианідом неефективна. Єдине, чим ви можете допомогти чотириногому — це промити шлунок водою з додаванням марганцівки, або харчової соди. І терміново доставити тварину до ветеринара.

Будьте дуже обережними і нехай ваш малюк буде завжди здоровим!

Не пропустите все интересное. Подписывайтесь на нашу рассылку!